SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE PERBALL QEVERISE KATI 6 117M2 1350€/M2
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:56
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
121960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE PERBALL QEVERISE KATI 6 117M2 1350€/M2
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON ME KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:3
BANJO:1
BALLKON:1
LOKACIONI: QENDER PERBALL QEVERISE SE KOSOVES ISH RILINDJA
SIPERFAQJA: 117M2
ÇMIMI: 1350€/M2
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »