SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE NE SHITJE KEQEKOLLE 13HA 100€/ARI
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:16
ID e produktit :
121979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKE NE SHITJE KEQEKOLLE 13HA 100€/ARI
LOKACIONI:KEQEKOLLE
SIPERFAQJA:13 HEKTAR
ÇMIMI: 100€/ARI
VEREJTJE: 27KM LARG PRISHTINES, MAL DHE FUSHE
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »