SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 131.5 m2 Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
131.5 m²
ID e produktit :
121982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 131.5 m2 gjendet ne kompleksin IDEA afer Market MENTORI Ferizaj dhe posedone:Sallon,Kuzhin 3 Dhoma te Fjetjes 2 Banjo 1 Shpajz Te gjitha dhomat kan pamje dhe ndriqim nga rruga kryesore

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Prishtinë
049999930
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »