SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR QIRA Objekt afarist - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Madhësia :
520 m²
ID e produktit :
121988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Objekt afarist në rrugë kryesore dhe i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme

520m² | 2 Kate | Renovuar

_____
Objekti gjindet në rrugën Nazim Gafurri drejt Gërmisë dhe ka një pozitë të përshtatshme për Market, Showroom, Zyre etj.

Karakterizohet me arkitekturë të veqantë dhe me fasadë komplet prej xhami duke u dalluar kështu edhe më shumë nga ambienti përreth.

Sipërfaqja prej 520m² është e ndarë në dy kate dhe për shkak që gjindet mes dy rrugëve secili kat ka hyrje të veqantë si dhe parking të mjaftueshëm.

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #qira
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »