SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne L. e Spitalit
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
121990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm dy bashkbanuese femra- studente..Banesa gjendet ne lagjen e spitalit, mbrapa Gjinokologjis.Te banesat e Avni gjakovesBanesa ka tgjitha kushtet per banim. Cmimi per person edhe 60€ dhe rryma e perbashket.Shpenzimet tjera hiqen nga pronari.Tel. 049138 062

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besa
Pristina
049138062
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »