SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - BANESË ME QIRA PËRBALL SLLOVENIA SPORTI
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:54
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
121992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira përball Sllovenia Sportit, kati i 4.
Banesa posedon : një dhomë gjumi, kuzhinën ndaras, sallonin, banjon, shpajz dhe dy ballkona, banesa ka nxemje qendrore dhe është e pa mobiluar. E përshtatshme edhe për zyre.
Çmimi : 450 euro
Tel : 044 260 024
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »