SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa luksoze ne Ulpiane.
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak
ID e produktit :
122010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa luksoze ne Ulpiane.
Banesa gjindet ne katin e 4 ,banesa ka 1 dhome dite,kuzhine,3 dhoma gjumi,2 banjo,eshte e mobiluar dhe e renovuar komplet,e lidhur me termokos.
Qmimi 120.000euro.
Per me shume info:
045-40-12-12
044-518-550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »