SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€60,720.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
122017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe ka 66m2 në kompleksin banesor (ILIRIA Building) . Banesa është në katin e parë dhe ka: sallon të madhe, kuzhinë, trapezari, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, depo, ngrohje qendrore (me rrymë ), etj... Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose ne web faqen tone.....

+377 (0) 45 77 44 77
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »