SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne Breg te diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
122022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te Bregu i Diellit e mobiluar ne teresi dhe moderne 75m2
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon me kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor
Me te gjith mobiliet e reja me qmim 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 1794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »