SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferte_Banes me qira ne MATI1_200
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
122025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj banesen me qira ne Mati1 komplet e mobiluar me te gjitha paisjet per familje, banesa ka nxemje,ashensor, gjendet ne katin e tret.
Banesa posedon:
- sallon me kuzhin
- një dhom gjumi
- banjo dhe
- ballkon
Qmimi 200 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045 /641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »