SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) OBJEKT dhe DEPO në Magjistralen Prishtinë - Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:08
Madhësia :
950 m²
ID e produktit :
122031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen OBJEKTI me Qira Showroom, dhe DEPO në Magjistralen Prishtinë - Ferizaj, perballë Baki Automobile. Sipërfaqja e OBJEKTIT është (450m²), ndërsa e DEPOS është (500m²). Janë të përshtatshme për veprimtari të ndryshme.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »