SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje (Kodi 287)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
2015
ID e produktit :
122062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje gjendet Rruges per Prishtine ne fshati Pajsake , esht ndertim I ri , me siperfaqe prej 120 m2,dhe 8.14ari Renditja:
Ne Katin Perdhes shtepia ka koridor,1 Sallone me kuxhini, 1, Dhome Gjumi ,banjo.
Ne katin e Par,shtepia ka: 3 dhom gjumi ,banjo

+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »