SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trulli ne Shitje (Kodi 289)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:09
Madhësia :
325 m²
ID e produktit :
122064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Trull në Gjilan ne lagjen Bregu i Djegur , Siperfaqja 3.25 ari . Dokumenacioni i gjithi ne rregull.

Cmimi: 35,000 Euro
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »