SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim Banesa ne Gjilan (Kodi 290)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
12000 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "Jeti" sh.p.k ka në shitje Banesa dhe lokale në Kompleksin në qendër të qytetit, Kompleksi Banesor është i ndërtuar me standarde më të larta Evropiane dhe gjithçka që është e punuar është e kulatitetit të lartë, në kompleksin banesor mund të gjeni banesa dhe lokale të dimensioneve të ndryshme dhe sipas dëshirës tuaj.
Qmimet jan jashtzakonisht te lira dhe te volishme. Kopmleksi Banesor është shumë afër qendrës së qytetit.
Shumë afër qendrave tregtare,qerdhës së fëmijëve,shkollave,spitalit,stacionit të autobusëve etj....
Objekti është i ndërtuar me leje përkatëse të ndërtimit.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »