SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet gardonjerka ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
122081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa- garsonjerka ne lagjen Ulpiana, banesa eshte ne katin e dyte dhe eshte e mobiluar, banesa posedon fleten poseduese dhe bartja mund te behet menjeher, banesa ka 28 metra kurse gjendja faktike 33metra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
berrbff
Prishtinë
049188526
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »