SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera te shtepia e Sporteve!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
122100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e re,ende e pabanuar,ka dhomen e gjumit dhe dhomen e dites.Informata 049 157 113 ose 044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »