SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qera ne qender te sheshi!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:35
ID e produktit :
122102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne prishtine - sheshi `Nena Tereze`, per zyre, kati i I. Banesa është e rinovuar dhe posedon 3 dhoma, 2 ballkona, korridor, banjo, nxemje nga Termokosi.Informata 049 157 113 ose 044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »