SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qera
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
122115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera mpapa Hotel Sirius ne rrugen Tringe Smajli. Banesa ka 102 m2. Sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona dhe garazhen. Gjysme e mobiluar, por mund ta mobilojme sipas deshires tuaj mobiluar. Per cdo gje mund te kontaktoni ne nr. 044185481
Informata rreth publikuesit
Ardiana
Prishtinë
044185481
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »