SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia moderne ne Veternik mbrapa "Gorenjes"
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
122121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia moderne ne Veternik mbrapa "Gorenjes", afer spitalit "Lindja", shtepia ka siperfaqe prej 260m2, 1.5 ari oborr. Shtepia eshte dy kateshe plus nenkulmi, ka kete renditje:
Kati I: Dhoma e dites, tryezaria dhe kuzhina, nje dhome gjumi dhe nje banjo
Kati II: Kater dhoma te gjumit, nje banjo
Nenkulmi: Nje dhome gjumi
Shtepia posedon edhe garazhen.
Cmimi eshte 165.000 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 044 518 550/ 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »