SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 64m2 kati 5 Mati 1
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
122133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe ne lagjen Mati 1 (te statcioni i autobusav 4, afër banesave te bardha), me spiërfaqe 64m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka lift, ujë 24H, pamjen kah lindja, kontrat te noteri. Banesa shitet komplet e mobiluar.


Ndërtim i Ri.
Çmimi: 55.000€.+377/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »