SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet apartamenti me qira ne Dragodan.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
122136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet apartamenti me qira ne Dragodan.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, dhe depo..
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.


www.facebook.com/omegakosova/ 
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »