SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Dragodan / Arberi.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
122144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Dragodan / Arberi.
Banesa eshte ne katin e shtete, ka lift ne funksion, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.


www.facebook.com/omegakosova/ 
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »