SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 58m2 në shitje në Mati 1.
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:32
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
122158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 58m2 në shitje në Mati 1.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga kompania Inxhinering (mrapa DERVISHOLLI PARTNERS) dhe është në katin e VII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »