SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Zyre 60m2 me qira në Qendër te Hotel SIRIUS.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:09
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
122161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 60m2 me qira në Qendër te Hotel SIRIUS.
Zyrja gjendet përballë Raiffeisen BANK dhe është në katin e I-rë.
Zyrja ka këtë renditje:
2. Njësi pune
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »