SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet objekti me qera 1350m2
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
ID e produktit :
122165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera objekti ka siperfaqe 1350m2 objekti i plocon kushtet per shum vepritari biznesi super-market. fabrik.depo.
Sallon- mobiljerie-keramike-tepive -teknik-bardh. auto-sallon.sallon per lodra te ndryshme.dhe per shum veprimtari bznesi tjeter. Objekti gjindet magjestrale gjakov-pej.objekti plocon gjitha kushtet per pun osht igatshem me camera+ alarma te istaluar dyr me senzor. objekti ka ket naltesi 4metra dhe parking mbi 1000m2 te gjith te shtruar ne koc betoni qimimi qeras 1600€ per gjdo infotmat tel 049 189 064Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dini
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »