SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) SHTËPI në Lagjen Qendresa (Janina) Çagllavicë
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:37
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SHTËPIA në Lagjen Qendresa (Janina) Çagllavicë, prapa AL Trade Bau Market. 2 Kate + Bodrumi. Sipërfaqja (400m²). Trualli (4 Ari).

Renditja:

Kati i Parë

- Sallon i madhe

- Kuzhine

- 1 Dhome Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

Kati i 2-të

- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Dhome Gjumi me Banjo dhe Xhakuzi

- Koridor

- Banjo

- 3 Ballkona

Hyrja 2 (Bodrumi)

- Sallon i madhe me Kuzhine

- 1 Dhome Gjumi

- Banjo

- Shpajz

- Bodrumi me 2 njësi

SHTËPIA posedon Garazhen (Parking), nxemjen qendrore, alarm sigurie.

Gjysmë mobiluar.

- Çmimi 210.000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »