SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 40 ari ne Prishtine me cmim te volitshem
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
Madhësia :
40000 m²
ID e produktit :
122223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka në Prishtinë te Princi i Arberit, lagjia "Kodra e Trimave", rr. Bajram Bahtiri.

Lagjia eshte e mire dhe gjendet ne vend shume te pershtatshem ku ajri eshte shume i fresket.

Nr kontaktues: 044 440 268/ 049 82 77 77
Informata rreth publikuesit
Besfort
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »