SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 70 m2 ne kompleksin Riera te Lesnes
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në Kompleksin e Lesnës “RIERA” në lagjen Kalabria
Banesa është në katin e tretë, posedon ngrohje qendrore, Banesa i ka 70 m² bruto, është ndërtim i ri dhe e gatshme për banim dhe ka këtë renditje:

1-Sallon me Kuzhine
1-Dhomë të gjumit
1-Banjo
1-Ballkon të madh që lidhet salloni dhe dhoma e gjumit
1-Koridor

Banesa e ka pamjen nga Lindja dhe nga perëndimi ka parking rreth Kompleksit .

Banesa është shumë funksionale është e shtruar me parket te kualitetit te lartë ka uje 24h nga kompleksi ka ashensor funksional dhe përdoret me kartela vetëm nga banoret e kompleksit, dritare sllovene dhe roleta ne ballkon lëvizëse për diell.

Kompleksi posedon edhe garazha mirëpo duhet te bisedohet me Lesnën për blerjen e Garazhes

Çmimi i Banesës është 850 €/m²

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.643681, 21.155808

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »