SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa Moderne Afer Qendres 95 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA AFER QENDRES NE FERIZAJ

BANESA GJINDET NE RRUGEN SEJDI SEJDIU OSE ISH RRUGA (VUK KARAGJIQ) 200 METRA LARG SHESHIT TE QYTETIT
BANESA ESHTE 95m2
BANESA ESHTE NDERTUAR NE VITIN 2010

BANESA PERBEHET PREJ:

2 DHOMA GJUMI
1 SALLON I MADH ME KUZHIN
1 KORIDOR
2 BANJO
2 BALLKONA

BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE DHE KA NJE PLAN SHUM TE MIR DHE FUNKSIONAL
SA I PERKET DOKUMENTACIONIT E KA KOMPLET NE RREGULL DHE MUND TE BARTET PRONA MENJEHER MBRENDA DITES OSE DY DITEVE VARET PREJ KOMUNES OSE NOTERIT
NE BANES JANE TE INVESTUARA EKSTRA DYERT,LLAMINAT,KUZHINA,MURET,BANJOT ETJ...
NDERTESA POSEDON REZERVUAR UJI DHE KA UJ 24 ORE
BANESA MUND TE SHITET EDHE ME MOBILE QE JAN EKSTRA EDHE PA MOBILE VARET SIPAS MARRVESHJES
BANESA SHITET VETEM ME CASH JO ME KOMPENZIM
QMIMI SIPAS MARRVESHJES

PER ME SHUME INFORMATA:

+377 44 142 220 SHITET NGA PRONARI
+377 45 616 613 mund te thirrni edhe ne viber ne kete nr
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »