SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Moderne ne Qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banesa në Qendër të Prishtines.

Banesa gjendet në Qendër të Prishtines më saktësisht mbrapa Restaurant Aurora ose mbrapa Pro Credit Bank
Banesa i ka 50 m2 dhe është në katin e 3.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës + kuzhinë;
1 dhomë gjumi;
1 banjo;
1 korridor;
1 ballkon.

Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.658587, 21.159763

Banesa lëshohet vetëm për Qifte dhe lëshohet për afat të gjatë.

Çmimi i qirasë është Sipas marrëveshjes

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »