SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Moderne ne Kompleksin Tregtia ne Arberi
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banesa në lagjen Arberia (Dragodan)

Banesa gjendet në Kompleksin “Tregtia” në Rrugën Ahmet Krasniqi Perball Maxi-it
Banesa i ka 80 m² dhe është në katin e Gjashtë posedon ashensor me qip që secili Banor ka të drejt ta perdor.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës + kuzhinë
2 dhoma gjumi
2 banjo
1 korridor
2 ballkona
1 shpajz

Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne.
Banesa ka ngrohje qendrore me Rryme si dhe ujë 24 ore të garantuar me rezervuar të Kompleksit "Tregtia"

Banesa lëshohet vetëm për familjar ose ndonjë qift dhe lëshohet për afat të gjatë.
Çmimi i qirasë është 330€ në muaj plus shpenzimet.
Verjtje duhet llogaritur edhe 12€ pages për Mirmbajtje si:Ashensori,koridori i Kompleksit dhe Dritat.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.657638, 21.145955

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »