SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kati i shtepise afer Meridianit ne lagjen Arberia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira Kati i shtëpisë afër 100m² në lagjen Arbëria ( ish Dragodan ) në Rr “Bajram Curri" afer Meridian Express
Shtëpia ka hyrje te veqant dhe është tërësisht e mobiluar dhe ka pamje shumë të mire nga Qyteti

Shtëpia Posedon:

1 Dhomë gjumi
1 Sallon me Kuzhinë
1 Banjo
1 Wc
1 Koridor
1 Ballkon
1 Parking

Shtëpia ka oborr qe mund te shfrytëzohet, ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë dhe ka nxemje qendrore me rrymë
Deri me tani ka qenë e banueshme nga ndërkombtarët kushtet për jetesë janë përfekte
Shtëpia lëshohet me qira për Familje, Qift, Ndërkombtarë Dhe lëshohet për një kohe te gjatë
Çmimi i qirasë është me marrëveshje.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.666233, 21.155424

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »