SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Moderne ne Lagjen Bregu i diellit me 2 dhoma gjumi
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te RIO MARKETI ose perballë banesave të “STANDARDIT”

Banesa i ka 75 m² dhe është në katin e 5 Me pamje të mirë, drejtuar nga Lindja.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës me kuzhinë
2 dhoma të gjumit
1 banjo
1 koridor
1 ballkonë

Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne. Banesa lëshohet vetem për familjar ose ndonjë qift dhe lëshohet për afat të gjatë
Vërejtje Fotot Janë të Vjetra
Çmimi i qirasë është 250€ në muaj plus shpenzimet

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.655432, 21.177447

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »