SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa perballe sh.f Meto Bajraktari me 2 dhoma gjumi
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te Qafa ose përballë SH.F “METO BAJRAKTARI”

Banesa i ka 95 m² dhe është në katin e Parë me pamje të mirë

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës me kuzhinë
2 dhoma të gjumit
1 banjo
1 korridor
1 ballkon

Banesa është e mobiluar pjesërisht mirëpo mund të mobilohen edhe dhomat varet prej kërkesës .
Banesa lëshohet vetëm për familjar ose ndonjë qift dhe lëshohet për afat të gjatë
Çmimi i qirasë është 280€ në muaj plus shpenzimet

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.666134, 21.158436

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »