SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Penthouse Modern ne Qender te Prishtines 134 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
134 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira Banesa(Penthouse) që gjindet në qendër të Prishtinës afër Sheshit ose me saktësisht afër Restaurant “ULTRA”

Banesa i ka 134 m² bruto ose 114 m² neto banesa ka pamje të mirë nga qyteti ose Lindja dhe Perendimi i diellit

Banesa është luksoze dhe është shumë e përshtatshme dhe e qetë për banim ka hapësirë për parking, hapësira gjelbëruese dhe parkun për fëmijë me lodra, gjithashtu ndërtesat janë të rrethuara prej secilës anë dhe mund të shfrytëzohen hapësirat vetëm nga banorët.

Organizimi i banesës:

1 Sallon
1 Kuzhinë me trapezari
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Wc
2 korridore
1 ballkon (Terasë)

Banesa është e mobiluar në mënyrë perfekte dhe me një dizajn modern dhe enterier të përzgjedhur nga më të mirat.

Banesa lëshohet vetëm për familjar ose ndonjë qift dhe lëshohet për afat të gjatë
Çmimi i qirasë është sipas marrëveshjes.
Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.660264, 21.164058

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »