SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne qender te Prishtines Afer Pandora Tower
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te Qafa ose perballë Objektit Afarist “PANDORA TOWER”
Banesa i ka 60 m² dhe është në katin e tretë me pamje të mirë

Organizimi i banesës:

1 Dhomë të ditës me kuzhinë
1 Dhomë të gjumit
1 Banjo
1 Korridor
1 Ballkon

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe janë krejt mobilet e reja si dhe është e rinovuar e gjithë banesa

Banesa lëshohet vetëm për familjar ose ndonjë qift dhe lëshohet për afat të gjatë
Çmimi i qirasë është 200€ në muaj plus shpenzimet

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.664790, 21.154964

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »