SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti Ne Qender Per Zyre 475 M2
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Madhësia :
475 m²
ID e produktit :
122255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira Objekti 475.63m² në Qendër të Prishtinës saktësisht perballë Kuvendit të Kosovës .

Objekti është në katin përdhese (Subteren).

Objekti Posedon hapësirë të madhe për zyre dhe mund të ndahet në shumë mënyra, në objekt është edhe një hapësirë e mbyllur që mund të shfrytëzohet për depo, databazë etj.

Objekti i ka 6 Banjo (WC) 3 për Femra dhe 3 për Meshkuj, ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë dhe ka Klimatizim dhe Ventilim që gjatë dimrit mund të lëshon nxehtësi.

Deri me tani kanë qenë zyrat e UNOPS-it për 5 Vite me radhe
Objekti lëshohet me qira për Zyre, Atelie , Call Center, Organizata të ndryshme ,Ordinanca private dhe për veprimtari të ndryshme dhe lëshohet për një kohë të gjatë

Çmimi i qirasë mujore është 7€/ m² plus Shpenzimet

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.664806, 21.165900

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »