SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hapsira te ndryshme per Zyre dhe LOKALE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Madhësia :
125 m²
ID e produktit :
122260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohen me qira Zyrat në Qendër të Prishtinës saktësisht perballë Kuvendit të Kosovës .

Zyrat janë në katin përdhese

Zyra nr 1 i ka 28.92 m²
Zyra nr 2 i ka 23.46 m²
Zyra nr 3 i ka 47.53 m²
Zyra nr 4 i ka 125.81 m²
Si dhe Korridori I përbashkët

Zyrat Posedojnë hapësira të ndryshme dhe mund të ndahen në katër hapësira.

Secila Zyre e ka nga 1(një) Banjo (WC) ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë .

Deri me tani kanë qenë zyrat e UNOPS-it për 5 Vite me radhe
Lokalet lëshohen me qira për Zyre, Atelie , Call Center, Organizata të ndryshme ,Ordinanca private dhe për veprimtari të ndryshme dhe lëshohen për një kohë të gjatë

Çmimi i qirasë mujore është 7.5€/ m² plus Shpenzimet

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.664806, 21.165900

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »