SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA QENDËR E PRISHTINËS 52M2 40€/PËR NJË NATË
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill
ID e produktit :
122299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE ME QIRA QENDËR E PRISHTINËS 52M2 40€/PËR NJË NATË

Kjo banesë në qendër të Prishtinës është 52m2. Banesa ka kete strukture: një dhomë gjumi, e përshtatshme për 3 persona (2 + 1 - ideale për çifte - një krevat i madh dhe një krevat në dhomën e ditës). Ajo e ka të pajisur plotësisht kuzhinën dhe dhomën e ditës. Banesa ndodhet 100 metra nga Teatri Kombëtar dhe Swiss Diamond Hotel, vetëm një minutë në këmbë. Nëse qëndroni më shumë se 1 muaj çmimi është i negociueshëm.

• Ashensor • Internet Wi-fi • TV Kabllor • TV LCD • Ngrohje • Rrobalarese • Hekur • Tharese flokesh • Larëse rrobash • Peshqira • Çarçafe • Shampo • Parking i paguar •

Rregullat shtëpiake:

1. Ne bëjmë që mysafirët tonë të ndjehen si në shtëpi;
2. Muzika e zhurmëshme dhe zhurma nuk është e lejuar prej 22: 00-08: 00;
3. Jemi në dispozicion në çdo kohë për çdo situatë papërshtatshme.

Ndodhemi në afërsi të:

• Parlamentit dhe Qeverisë
• Sheshit Nëna Tereze
• Teatrit Dodona
• Teatrit Kombëtar
• Kinemasë ABC
• Parkut të qytetit

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »