SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA QENDËR E PRISHTINËS 110M2 800€/MUAJI
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:19
ID e produktit :
122310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE ME QIRA QENDËR E PRISHTINËS 110M2 800€/MUAJI
Kjo banesë në qendër të Prishtinës është 110m2. Banesa ka kete strukture: dy dhoma gjumi dhe dy banjo.

• Ashensor • Internet Wi-fi • TV Kabllor • TV LCD • Ngrohje • Rrobalarese • Hekur • Tharese flokesh • Larëse rrobash • Peshqira • Çarçafe • Shampo • Parking i paguar •

Rregullat shtëpiake:

1. Ne bëjmë që mysafirët tonë të ndjehen si në shtëpi;
2. Muzika e zhurmëshme dhe zhurma nuk është e lejuar prej 22: 00-08: 00;
3. Jemi në dispozicion në çdo kohë për çdo situatë papërshtatshme.

Ndodhemi në afërsi të:

• Parlamentit dhe Qeverisë
• Sheshit Nëna Tereze
• Teatrit Dodona
• Teatrit Kombëtar
• Kinemasë ABC
• Parkut të qytetit

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »