SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni per Patundeshmeri Agency Home VIP ka Per shitje Dy banesa ne qender te pejes te vendi i Qujtur te KULLA E KURTULVE Banesa jan ne ndertim e
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
122343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per Patundeshmeri Agency Home VIP ka Per shitje Dy banesa ne qender te pejes te vendi i Qujtur te KULLA E KURTULVE
Banesa jan ne ndertim e siper 63m2 kati 1 dhe 91m2 kati 3
Banesa ne katin e - 1 -
posedon ket renditje 63m2
Banesa posedon nje dhom gjumi
Banesa posedon nje kuzhin e Sallon
Banesa posedon nje WC
Banesa posedon nje Koridor
Banesa posedon nje Ballkon { taras}
BANESA NE KATI e - 3 -
Banesa posedon ket renditje 91m2
Banesa posedon
Dy dhoma te gjumit
nje sallon me kuzhin
Nje banjo
Nje WC
nje koridor
Dy ballkona
Banesat jan me nje plan shum te bukur me nje cilsi shum te madhe ne nje vend shum te bukur ku nodhet pikrisht ne mes te qenderes ku ka afer gjdo gje si shkollen si parkun e qytetit si qendrat tregtare si korzen qendren etj etj andaj ju qe keni deshir te jetoni mu ne mes te qendres dhe ne nje banes kolektive jo te madhe ku ka pak banor mos hezitoni na kontaktoni
- kontakti ne Zyret tona . Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +38269-505105 Viber . Facebook Ornela Gashi Skype Agency-home-vip@hotmail.com Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »