SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banes 3+1 ( vetem nga pronaret)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
122346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banes 3 dhoma gjumit dhe sallon, lagjet e preferuara MAT1, Emshir, Arberi, por me çmim té volitshèm. Te ineteresuarit te kontaktojné

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastro
Turku, Finland
044 708 448
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »