SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Lokalet ne Prishtine)92/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:52
ID e produktit :
122358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ringa Shiten Lokalet ne Prishtine me nga 61m2 me mundesi bashkimi 122m2.Poashtu dhe terasat ne shrytezim.Lokalet gjinden te Posta e madhe rr.28 Nentori Prishtine qendra tregtare e dardanise
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »