SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa me qira
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '16
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
122453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet shtepia me qira ne qender lakrishte me hyrje te veqant ,dhome dite, dhome dhe banjo. e mobiluar me te gjitha shpenzimet perveq rrymes .preferohet per qift.044 338 919
Informata rreth publikuesit
Myrvete
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »