SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 78m2 kati 6 lagja Dodona
Çmimi :
€93,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
122467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (afër Hotel Serjusit, te Albi ), me sipërfaqe 78m2 , kati i 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo dhe ballkon, ka lift. Banesa është komplet e mobiluar, ka leje ndertimi, kontrata bëhet te noteri. Banesa shitet me garazh.


Ndertim i ri.
Çmimi: 93000€.


+377/ 49 701 212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »