SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË LAGJEN MATI 1
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
122482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË LAGJEN MATI 1, NË Rr. “B”, BANESAT E TREGTIS, KATI 7, ME SIPËRFAQE 67.5m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, BALLKON, KORIDOR, ASHENSOR, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 55.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »