SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA LAGJEN TOPHANE TË BAHOLLT
Çmimi :
€42,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:25
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
ID e produktit :
122487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA LAGJEN TOPHANE TË BAHOLLT, KATI 4, ME SIPËRFAQE 47m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORIDOR, BALLKON, ASHENSOR, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 42.500Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »