SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA AFAT SHKURTËR ME QIRA - QENDËR-PRISHTINË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Parking Privat
ID e produktit :
122527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtë, të mobiluara plotsisht me çmime të volitshme .

Mund te na gjeni ne faqen zyrtare
www.dodonaapartments.com 

Dhe gjithashtu në Facebook
facebook.com/dodonaapartments 

Lokacioni
Adresa:
Rruga: Tringë Smajli 40/60
10000 Prishtina, Kosovo
MBRAPA HOTEL SIRIUSIT


KARAKTERISTIKAT:
•SIPERFAQJA 45 m2
•1 DHOMA
•KUZHIN
•BANJO
•KORIDOR
•TAVOLIN NGRENIE
•FRIGORIFER
•SHPORET TE RRYMES
•MAKIN TE RROBAVE
•NGROJE QENDRORE


PAISJET SHTES QE POSEDON APARTAMENT
•FLAT SCREEN TV (KUJTESA)
•WI-FI
•TUALET
• ASHENSOR
• PEGULL DHE BORDI I HEKUROSJES
•QASJE PER HENDIKAP
•THARSE FLOKESH
•VARESE RROBASH
•PESHQIRA
•MBULOJA
•SHAMPON
•LETER TUALETI
•PARKING NE GARAZH
•UJ 24 OR NE DITE


JEMI TE INTERESUAR TE BASHKPUNOJM ME TE GJITHA AGJENSIONET QE MERREN ME QIRA, Ju dote fitoni 10% te shumes FINALE ,per qdo klient qe sillni per koh te shkurt ne DodonaApartments, kurse per koh te gjatë si pas marrveshjes.

Me Respekt!
Dodona Apartments

NA KONTAKTONI
Mob 📞 +377 (0) 45 66 66 56
VIBER +377 (0) 45 66 66 56
whatsApp +377 (0) 45 66 66 56
web: www.dodonaapartments.com 
E-mail:✉ info@dodonaapartments.com
Faleminderit për bashkpunim

PER ME SHUM INFO VIZITONE WEB FAQEN TON
www.dodonaapartments.com 
www.DodonaApartments.com 
www.DodonaApartments.com 
www.DodonaApartments.com 
Informata rreth publikuesit
DodonaApartments
Prishtinë
045666656
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »