SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen me Mati1 _125m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:41
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
122533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen, 125 m2, e cila gjindet ne lagjen Bregu i Diellit, me konkretisht perballe banesave te Bardha Banesa eshte e re, ka leje ndertimi, eshte ndertim i "ILIRIA BUILDING", gjindet ne katin e 5 dhe ka kete renditje:

-salloni
-kuzhina
-3 dhoma te gjumit
-koridor
-teras
-2 banjo, dhe
-shpajz

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »