SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE (Kodi 291)
Çmimi :
€110,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
122554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa tridhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe është në katin e 4-të.
Banesa ndodhet në vendin më të qetë të Prishtinës dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.
Banesa ka këtë renditje : Sallon të madh; Kuzhinë te madhe me trapezari; 2 dhoma gjumi;Koridor të gjatë;Banjo dhe Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.
Lifti punon gjithëmonë, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.
Banesa është e renovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).
Çmimi: 110.500 € (1700 € per m²)
Kjo banesë në qendrën e ngushtë të Prishtinës ndërrohet me 3 banesa ndërtime të reja (siperfaqe mesatare) në lagje tjera të Prishtinës ( Mati 1,Kalabria,Pejton,Lakrishte etj )
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »